Gastexposanten Sneak PreView Outdoor

 

Op de beursvloer in onze eventzaal vind je - alleen op maandag 28 juni a.s. - 10 stands met in totaal meer dan 20 merken.

 

De beursvloer is geopend van 9 tot 17 uur en de gastexposanten ontvangen je graag. Kom langs en maak kennis met hun highlights voor spring-summer 2021. Het aanbod is een mix van sterke merken uit het outdoor-segment. Naast kleding en schoenen vind je ook een groot aantal merken voor hardwaren en accessoires.

 

Deelnemerslijst:

 

Stand 1: Timberland - lifestyle from head to toe (contact: Justin Beer, Justin_Beer@vfc.com)

 

Stand 2: Schöffel & icebreaker (contact: Rutger Springer, rutger@ideavelop.net)

 

Stand 3: Teva (contact: Frans Gerrets, frans@fros.nl)

 

Stand 4: In2SportBrands met 2117 of Sweden en Cairn (contact: Koen Huynen, koen@in2sportbrands.nl)

 

Stand 5: Wrangler All Terrain Gear - nieuwe outdoorlijn (contact: Marie-Louise Meijer, marie-louise.meijer@kontoorbrands.com)

 

Stand 6: Columbia (contact: Niels Smit, Niels@cjagencies.nl)

 

Stand 7: Antarshoe met Ipanema en GriSport (contact: Marco Jorna, marco@antarshoe.nl)

 

Stand 8: Adola - importeur van een groot aantal outdoor-merken waaronder Leatherman, Olight, Niteize, Light My Fire, Morakniv, Barska en vele anderen (contact: Lotte Bredewold, l.bredewold@adola.nl)

 

Stand 9: Matterhorn - met een groot aantal outdoor-merken, waaronder Grangers, Asolo, Amphibious (contact: Olaf Baas, olaf@matterhorn.nl)

 

Stand 10: VAUDE (contact: Martijn Plug, martijn.plug@vaude.com)